Weert

Schoutlaan 11
6002 EA Weert

Robert Pachen

Directeur
06 - 83 25 36 05
r.pachen@staatvast.com

linkedin
Chantal Maaskant

Operationeel Manager
06 - 20 74 57 43
c.maaskant@staatvast.com

linkedin
Nicole Mezenberg

Vestigingsmanager Ruimtelijk Domein
06 - 12 80 27 09
n.mezenberg@staatvast.com

linkedin
Esther Kneppelhout

Accountmanager Sociaal Domein
06 - 20 74 63 73
e.kneppelhout@staatvast.com

linkedin
Bram Roggen

Accountmanager Sociaal Domein
06 - 82 80 39 30
b.roggen@staatvast.com

linkedin
Teddy van den Heuvel

Accountmanager Ruimtelijk Domein
06 - 20 74 57 57
t.vandenheuvel@staatvast.com

linkedin
Amber Henskens

Accountmanager Sociaal Domein
06 - 52 60 53 96
a.henskens@staatvast.com 

linkedin
Romy van Leeuwen

Accountmanager Ruimtelijk domein

06 - 13 78 08 46

r.vanleeuwen@staatvast.com

linkedin
Rutger Corvers

Accountmanager bedrijfsvoering lokale overheid

06 57 75 32 36

r.corvers@staatvast.com